Net als de compact camera's uit de Tough serie is de Olympus Tough TG-Tracker action cam geschikt voor optimale prestaties onder extreme omstandigheden. Zo kan deze action cam van Olympus UHD/4K-video's vastleggen in de meest uitdagende situaties. In tegenstelling tot heel veel andere action cams heeft de Olympus TG-Tracker geen aparte behuizing nodig om om schokbestendig te zijn en diep onder water opnames te maken. De body zelf is namelijk al bestand tegen vallen van dik twee meter hoog, waterdicht tot maar liefst 30 meter diep en ook nog eens vorstbestendig tot -10° Celsius.
De extreem grote beelhoek van de Olympus Tough TG-Tracker
Maar "Tough" zijn is niet het enigste dat de Olympus TG-Tracker action cam je te bieden heeft. Naast het vastleggen van UHD/4K-video's met 30fps kun je ook 1080p video's met 60fps, 720p video's tot 240fps en 8 megapixel foto's vastleggen. Uitgerust met een extreme groothoeklens met een beeldhoek van maar liefst 205 graden legt deze camera niet alleen alles voor je vast, maar zelfs dingen die buiten jouw eigen gezichtsveld vallen. En met de ingebouwde LED-lamp is ook filmen in het donker geen probleem. Je compositie bepalen kan aan de hand van het 1.5 inch kantelbare display.
Wifi en GPS voor het delen en loggen van je avontuur
Dankzij de ingebouwde wifi kun je gebruikmaken van de Olympus Image Share om de action cam op afstand te bedienen, je mobiel te gebruiken als display en opnames snel te delen via social media. Wil je achteraf je activiteiten analyseren? Zet de Olympus Tough TG-Tracker dan in de LOG-mode om GPS-, kompas-, accelerometer-, thermometer en barometerdata toe te voegen aan je opnames.