Profiteer van 10% korting op alles van Vortex met de code 10VORTEX20JAAR tijdens de actieweken ter ere van ons 20-jarig bestaan! De actie loopt van 28 september t/m 12 oktober 2023.
Profiteer van 10% korting op alles van Vortex met de code 10VORTEX20JAAR tijdens de actieweken ter ere van ons 20-jarig bestaan! De actie loopt van 28 september t/m 12 oktober 2023.
Vortex Razor HD LER Wide Angle Eyepiece 18x65mm 22x85mm
De Vortex Razor HD LER Wide Angle Eyepiece 18x65mm 22x85mm is ontwikkelt voor Razor HD telescopen en biedt een scherp en duidelijk zicht dankzij het High Density glas en speciale coatings. Dit oculair is ontworpen voor Razor HD telescopen met een diameter van 65mm of 85mm en is uitstekend geschikt voor afstandswerk.
Groothoek-oculair met vaste vergroting
Het Long Eye Relief (LER) van 31mm zorgt ervoor dat je goed zicht hebt als je oog 31mm van het glas verwijderd is. Op een 65mm telescoop geeft hij 18x vergroting en op een 85mm telescoop 22x vergroting. In tegenstelling tot de oculairs die standaard bij de Razor HD's worden geleverd, heeft dit LER groothoek-oculair een vaste vergroting. Dit resulteert in een betere beeldkwaliteit.
Waterdicht en goed beschermd
De Vortex Razor HD LER Wide Angle Eyepiece 18x65mm 22x85mm is waterdicht dankzij de gesealde O-ringen, dus je kan hem zonder probleem gebruiken in slechte weersomstandigheden. De vulling met argongas garandeert dat het oculair altijd nevelvrij is. De gepatenteerde XR-coatings van Vortex verhogen de lichttransmissie en geven daarmee de maximale helderheid. Zo voorkom je vervelende reflecties. Het oculair heeft een ArmorTek-coating die ultra hard is, waardoor de buitenlenzen beschermd zijn tegen krassen, olie en vuil.
Kenmerken van de Vortex Razor HD LER Wide Angle Eyepiece 18x65mm 22x85mm
Premium High Density glas voor hoge HD resolutie en kleurechtheid
XR-coatings voor minimalisering van reflecties
ArmorTek-coating beschermt het glas tegen stof, vuil en vettigheid
Afgedicht met O-ringen om vocht, stof en vuil in de telescoop te voorkomen
Vulling met argongas zorgt dat het oculair altijd nevelvrij is
Heb je ervaring met dit product? Dan zijn wij, en vele klanten met ons, erg benieuwd naar jouw mening! Als geen ander kun jij aangeven wat de plus- en minpunten van dit product zijn. Jouw mening helpt daarnaast andere klanten bij hun keuze!
Win een cadeaubon van €100,- Bij het plaatsen van een review maak je automatisch kans op een cadeaubon ter waarde van €100,. De bon wordt aan het begin van elke maand verloot.