Elke 30 dagen wordt het bedrag automatisch afgeschreven. De eerste betaling vindt plaats wanneer je bestelling is verzonden.
Geen verborgen kosten. Echt waar.
Zolang je op tijd betaalt rekent Klarna geen rente. Je gaat direct een overeenkomst aan met Klarna, niet met Cameranu. Klarna is een bedrijf met meer dan 5.000 medewerkers. Voor het gebruik van Klarna betaal je 1,5% over het aankoopbedrag.
Je hoeft zelf niets te doen.
De betalingen worden elke 30 dagen automatisch van je bankrekening of creditcard afgeschreven. Daar hoef jij je niet druk over te maken.
Behoud het overzicht.
We sturen je een berichtje voordat we geld van je creditcard of bankrekening afschrijven.
Productinformatie van de Sony PCK-LG3 LCD Bescherming
Sony PCK-LG3 LCD Bescherming
De Sony PCK-LG3 LCD Bescherming is ontworpen voor de Sony A7R V systeemcamera. Het beschermt het achterste LCD-scherm tegen krassen, stof, vuil en stoten. Het is gemaakt van sterk 9H-rated splintervrij glas en voorzien van een coating om vlekken of vingerafdrukken te weerstaan. Bovendien belemmert het de werking van het kantelbare touchscreen niet.
Heb je ervaring met dit product? Dan zijn wij, en vele klanten met ons, erg benieuwd naar jouw mening! Als geen ander kun jij aangeven wat de plus- en minpunten van dit product zijn. Jouw mening helpt daarnaast andere klanten bij hun keuze!
Win een cadeaubon van €100,- Bij het plaatsen van een review maak je automatisch kans op een cadeaubon ter waarde van €100,. De bon wordt aan het begin van elke maand verloot.