Elke 30 dagen wordt het bedrag automatisch afgeschreven. De eerste betaling vindt plaats wanneer je bestelling is verzonden.
Met de Osee GoStream M2 Dual 4K USB 3.0 HDMI Capture Card schakel je eenvoudig tussen twee HDMI-signalen. Handig als je tijdens een livestream wilt wisselen tussen bijvoorbeeld een camera en een spelcomputer. Zo houd je controle over je beeld zonder gedoe of onderbrekingen.
De capture card sluit je via USB-C aan op je computer. Dat werkt plug-and-play, dus je hoeft niets te installeren. Dankzij de lage latency loopt beeld en geluid soepel door, ook als je streamt via software als OBS of Zoom.
Met de knoppen op het apparaat kies je direct tussen de twee bronnen. Of je combineert ze in beeld met één van de PIP- of PBP-modi. Dat maakt het eenvoudig om bijvoorbeeld een presentatie en een livebeeld tegelijk te tonen.
Naast video kun je ook je audio instellen zoals je wilt. Voeg een externe microfoon toe of sluit een koptelefoon aan. De line-in, mic-in en headphone out geven je alle vrijheid om het geluid aan te passen aan je productie.
Geen specificaties gevonden voor zoekopdracht