Het fotograferen van lange sluitertijden resulteert in beelden die je niet met het oog kunt waarnemen..., een nieuwe dimensie! Fabian Viester vertelt!
Jacco van de Kuilen is al sinds z'n jeugd gek op snorkelen en is gewapend met een Canon camera ondergedoken in Egypte. Lees zijn blog met allerlei tips!
Wanneer doe je wat met macrofotografie? Het kan op verschillende manieren en de resultaten zijn divers. Onze Marc Brouwer geeft je wat tips in dit blog!
Werken met Palette Gear..., een systeem van lego achtige blokjes met knoppen, schuiven en draaiknoppen. Johan van der Wielen probeerde het uit met editen!
Belichting bij rallyfotografie in de avond, hoe doe je dat? Auto- en motorfotograaf Jacco van de Kuilen legt uit wat je met je instellingen kunt doen!
Fotograaf Francis de Beus geeft tips hoe je het beste foto's kunt maken vanuit een vliegtuig, terwijl je met een hoge snelheid door het luchtruim schiet!
Extremadura? Eén van de meest authentiek gebleven regio's in Spanje. Fotograaf Dennis Polman ging op reis en neemt je mee naar 'n aantal prachtige plekjes!
Landschapsfotograaf Dave Zuuring heeft de glazen Benro filters en de Benro filterhouder eens goed aan de tand gevoeld..., wat is zijn conclusie?
Fotograaf Robert Doeleman vertelt over het fotograferen van series. Wat is een serie, hoe kom je tot een serie en waar houd je allemaal rekening mee?
Waar houden Wim en Kristin Wilmers rekening mee qua lichtgebruik of flitsen tijdens het maken van een trouwreportage? Je leest het op het Cameranu blog!