Pastelfotografie
| #
Hoe ziet de dag eruit?
Tijdens haar lezing beantwoordt Monique verschillende vragen, zoals: hoe vang je dat zachte licht? Welke omstandigheden lenen zich het best voor pastelfotografie? En hoe vertaal je dat gevoel in je eigen beelden? Daarnaast geeft ze praktische tips waarmee je zelf aan de slag kunt. Natuurlijk is er ook ruimte voor jou om vragen aan Monique te stellen.
Praktische informatie
Administratiekosten
Voor deze lezing gelden administratiekosten van €2,95. De administratiekosten worden niet gerestitueerd bij annulering door deelnemer.
Wanneer gaat een event wel of niet door?
Mocht een event vanwege omstandigheden - zoals ziekte of te weinig deelnemers - toch niet doorgaan, dan laten we dat 3 dagen voor het evenement aan je weten per e-mail.
Wat is bij de prijs inbegrepen?
- Koffie en thee
Over onze instructeurs
Monique van Genderen
Monique begon als portretfotograaf met een eigen studio. Elf jaar lang legde ze vol liefde en passie gezinnen vast. In 2013 startte ze met het geven van fotografieworkshops. Vanwege een te drukke agenda stopte ze in 2021 met de studio. Al jaren geeft ze nu les in haar eigen fotoschool en verzorgt ze (natuur)fotografieworkshops voor Cameranu.