Elke 30 dagen wordt het bedrag automatisch afgeschreven. De eerste betaling vindt plaats wanneer je bestelling is verzonden.
Geen verborgen kosten. Echt waar.
Zolang je op tijd betaalt rekent Klarna geen rente. Je gaat direct een overeenkomst aan met Klarna, niet met Cameranu. Klarna is een bedrijf met meer dan 5.000 medewerkers. Voor het gebruik van Klarna betaal je 1,5% over het aankoopbedrag.
Je hoeft zelf niets te doen.
De betalingen worden elke 30 dagen automatisch van je bankrekening of creditcard afgeschreven. Daar hoef jij je niet druk over te maken.
Behoud het overzicht.
We sturen je een berichtje voordat we geld van je creditcard of bankrekening afschrijven.
Productinformatie van de Billingham Tripod Straps TSL Bruin
Meegeleverde accessoires
- Twee leren riemen
- Afkomstig van Billingham Nederland
- Twee jaar garantie
Billingham Tripod Straps TSL Bruin
Deze Billingham Tripod Straps TSL zijn ontworpen om een klein statief aan jouw Billingham 5-serie of 550 cameratas te kunnen bevestigen. De riemen zijn met de hand gesneden uit dik en sterk leer en doorgestikt voor extra duurzaamheid. De van massief koper gemaakte gespen zorgen voor een veilige sluiting. De kleur en het ontwerp van de strap passen perfect bij het uiterlijk van je Billingham fototas.
Kenmerken van de Billingham Tripod Straps TSL
- Voor bevestiging van een statief
- Gemaakt van dik en sterk leer
- Met de hand gesneden en afgewerkt
- Massief koperen gespen
Heb je ervaring met dit product? Dan zijn wij, en vele klanten met ons, erg benieuwd naar jouw mening! Als geen ander kun jij aangeven wat de plus- en minpunten van dit product zijn. Jouw mening helpt daarnaast andere klanten bij hun keuze!
Win een cadeaubon van €100,- Bij het plaatsen van een review maak je automatisch kans op een cadeaubon ter waarde van €100,. De bon wordt aan het begin van elke maand verloot.