Elke 30 dagen wordt het bedrag automatisch afgeschreven. De eerste betaling vindt plaats wanneer je bestelling is verzonden.
Geen verborgen kosten. Echt waar.
Zolang je op tijd betaalt rekent Klarna geen rente. Je gaat direct een overeenkomst aan met Klarna, niet met Cameranu. Klarna is een bedrijf met meer dan 5.000 medewerkers. Voor het gebruik van Klarna betaal je 1,5% over het aankoopbedrag.
Je hoeft zelf niets te doen.
De betalingen worden elke 30 dagen automatisch van je bankrekening of creditcard afgeschreven. Daar hoef jij je niet druk over te maken.
Behoud het overzicht.
We sturen je een berichtje voordat we geld van je creditcard of bankrekening afschrijven.
Productinformatie van de RODE VideoMic Upgrade with Rycote
Meegeleverde accessoires
- Twee bevestigingsschroefjes
- Schroevendraaier
- Afkomstig van?RØDE
- Twee jaar garantie
RØDE VideoMic Upgrade with Rycote
De RODE VideoMic Upgrade with Rycote voorkomt dat contactgeluiden, gestommel en trillingen uw opname negatief beïnvloeden. De Rycote lyre suspension is op maat gemaakt voor de originele?RØDE VideoMic en wordt geleverd inclusief een schroevendraaier en bevestigingsschroefjes voor bevestigings aan uw microfoon. De ophanging is voorzien van een coldshoe voor bevestiging op uw camera. De RODE VideoMic Upgrade with Rycote wordt geleverd met alles wat u nodig hebt om te beginnen met het maken van hogere kwaliteit binnen- en buitengeluidsopnames.
Kenmerken
- Lyre suspension voor de originele?RØDE VideoMic
- Geïntegreerde coldshoe voor bevestiging op de camera
- Inclusief bevestigingsmateriaal
Meegeleverde accessoires
- Twee bevestigingsschroefjes
- Schroevendraaier
- Afkomstig van?RØDE
- Twee jaar garantie
Heb je ervaring met dit product? Dan zijn wij, en vele klanten met ons, erg benieuwd naar jouw mening! Als geen ander kun jij aangeven wat de plus- en minpunten van dit product zijn. Jouw mening helpt daarnaast andere klanten bij hun keuze!
Win een cadeaubon van €100,- Bij het plaatsen van een review maak je automatisch kans op een cadeaubon ter waarde van €100,. De bon wordt aan het begin van elke maand verloot.