De Nikon DK-21 is een oogschelp voor de Nikon DSLR serie. Deze oogschelp minimaliseert de hoeveelheid strooilicht die de zoeker binnendringt en verhoogd het kijkcomfort.
Pieter P. Ward|
woensdag 01 januari 2020
| Een maand in bezit | 60 - 69 jaar
Prima product. Noodzakelijk vanwege gebruik van een bril bij het fotograferen. Wel blijft het kwetsbaar, omdat het item van het toestel kan afschuiven.
Prettig bij gebruik
Kan er soms makkelijk afschuiven
Sorteer op
Noodzakelijk item!
Degelijkheid
Gebruiksgemak
Kwaliteit
Pieter P. Ward|
woensdag 01 januari 2020 | Een maand in bezit| 60 - 69 jaar
Prima product. Noodzakelijk vanwege gebruik van een bril bij het fotograferen. Wel blijft het kwetsbaar, omdat het item van het toestel kan afschuiven.
Prettig bij gebruik
Kan er soms makkelijk afschuiven
Noodzakelijk kwaad
Degelijkheid
Gebruiksgemak
Kwaliteit
Peter Montfrooij|
maandag 23 december 2019 | Een maand in bezit| 30 - 39 jaar
Omdat de eyecup van m'n D750 niet zo vast zit als ik zou willen, ben ik hem nu 2x kwijt geraakt.
Ik heb voor de zekerheid maar 1 extra besteld.
Werkt verder primar
Prima product.
Zit niet zo vast als je zou willen
Origineel is toch veel beter
Richard|
vrijdag 05 mei 2017 | Een paar dagen in bezit| 50 - 59 jaar
Na een imitatie versie gekocht te hebben bleek deze absoluut niet goed te passen. Dus toch maar weer voor deze originele gegaan. Geen minpunten.
Heb je ervaring met dit product? Dan zijn wij, en vele klanten met ons, erg benieuwd naar jouw mening! Als geen ander kun jij aangeven wat de plus- en minpunten van dit product zijn. Jouw mening helpt daarnaast andere klanten bij hun keuze!
Win een cadeaubon van €100,- Bij het plaatsen van een review maak je automatisch kans op een cadeaubon ter waarde van €100,. De bon wordt aan het begin van elke maand verloot.