De Pixel Live View Connection Cable - CL-17/N3-DC is geschikt voor de Pixel Live View LV-122. Er zijn verschillende kabels te krijgen, dit omdat camera's van verschillende merken geen universele aansluiting hebben. Per merk worden er zelfs meerdere kabels gehanteerd. Let dus goed op welke kabel u koopt! Hieronder vindt u een overzicht van de camera's welke compatible zijn met deze kabel.
Gebruik deze kabel om de Pixel Live View LV-122 met uw camera te laten werken.
Kenmerken
- Lengte: 300 cm
- Plug-mode voor video-out: DC
O.a. geschikt voor
- Canon EOS 10D
- Canon EOS 1D Mark II N
- Canon EOS 1D Mark III
- Canon EOS 1Ds Mark II
- Canon EOS 1DS Mark II - Tweedehands
- Canon EOS 20D
- Canon EOS 30D
- Canon EOS 40D
- Canon EOS 40D - Tweedehands
- Canon EOS 40D met grip - Tweedehands
- Canon EOS 50D
- Canon EOS 50D - Tweedehands
- Canon EOS 50D met Canon 18-55mm IS objectief - Tweedehands
Heb je ervaring met dit product? Dan zijn wij, en vele klanten met ons, erg benieuwd naar jouw mening! Als geen ander kun jij aangeven wat de plus- en minpunten van dit product zijn. Jouw mening helpt daarnaast andere klanten bij hun keuze!
Win een cadeaubon van €100,- Bij het plaatsen van een review maak je automatisch kans op een cadeaubon ter waarde van €100,. De bon wordt aan het begin van elke maand verloot.