Met de
CamRanger PT Hub en de MP-360 kop hebt u fantastisch materiaal in handen! U bent namelijk in staat om van een afstand (maximaal 1.10 meter) heel eenvoudig uw camera te laten pannen of kantelen én uw foto's te maken. En dat heeft natuurlijk heel veel leuke voordelen! De MP-360 kop kan 360 graden draaien en 30 graden kantelen; 15 graden naar boven en 15 graden naar beneden.
Waar deze set vooral handig voor is zijn panoramafoto's of gecontroleerde bewegingen tijdens time-lapse opnames. Het geheel is natuurlijk ook goed te gebruiken voor normale video-opnames. Gebruik de intervaltimer met de geautomatiseerde of handmatige pan- en tiltbewegingen voor meer maatwerk.
Hoe werkt het?
- Voor het besturen van uw DSLR en de MP-360 kop met de meegeleverde bedrade afstandsbediening hoeft u alleen de PT Hub maar aan te sluiten op de MP-360 kop en uw camera. U kunt dan direct aan de slag.
- Voor het besturen van de MP-360 kop vanaf iPhone, iPad, Android-apparaat, Mac of Windowscomputer hebt u naast deze set nog een CamRanger draadloze afstandsbediening nodig. U kunt dan ook uw DSLR draadloos bedienen.
Let op: de CamRanger is niet meegeleverd!